درباره ما

about-us

وظایف هیرا مارکت ؟

همواره یکی از اولویت‌های هیرا مارکت، تولید و ارائه محتوای فنی در خصوص محصولات موجود در وب سایت  با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. هیرا مارکت از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

چرا هیرا مارکت ؟

هیرا مارکت با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏ قطعات لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم دیجیتال تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های هیرا مارکت محسوب می‌شود. هیرا مارکت با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس می‏‏‌کوشد پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات و کیفیت را فراهم آورد.

موارد مهمی که ما رعایت می کنیم

تامین و ارسال سریع خرید های مشتریان هیرا مارکت از اهمیت زیادی در مجموعه هیرا مارکت برخوردار می باشد.

 کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت هیرا مارکت و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در هیرا مارکت بوده است و همه کارکنان فنی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌ها تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت هیرا مارکت، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت هیرا مارکت اورجینال و اصل بوده و همچنین محصولات با گارانتی های  معتبر فروخته می شوند.

پشتیبانی